O firmie

Witamy w sklepie firmowym producenta suszonych piasków kwarcowych RETRANS Tomczuk Wojciech Dołha 71; 21-570 Drelów pow. bialski, woj. lubelskie.

Firma RETRANS została założona w 1992 roku i działa nieprzerwanie na rynku od 25 lat. W tym okresie nasza firma zdobyła bardzo bogate doświadczenie w zakresie profesjonalnej obsługi klienta oraz świadczenia usług i dostarczania towarów na najwyższym poziomie.

W naszej działalności kierujemy się zasadą, że każdy Klient jest ważny i nie zawsze musi się znać na wszystkich aspektach technicznych danego zagadnienia. Dlatego wychodząc na przeciw naszym Klientom służymy doradztwem technicznym w zakresie doboru odpowiednich materiałów jak też usług.

Działamy w trzech głównych kierunkach:

- PRODUKCJA SUSZONYCH PIASKÓW KWARCOWYCH

- WYKONYWANIE USŁUG EKSPLOATACJI KRUSZYW SPOD LUSTRA WODY REFULERAMI (KOPARKAMI PŁYWAJĄCYMI)

- SPRZEDAŻ, MONTAŻ ORAZ SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WAG DO ŁADOWAREK FIRMY RDS TECHNOLOGY.

W celu zapoznania się z informacjami dotyczącymi wynajmu refulerów lub montażu wagi do ładowarki zapraszamy na stronę: www.retrans.com.pl lub kontakt tel: 602128433

Główną działalnością naszej firmy jest produkcja suszonych piasków kwarcowych, które dostarczamy do klientów hurtowych oraz indywidualnych. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów na szybką dostawę piasków suszonych na terenie całej Polski uruchomiliśmy nasz sklep internetowy KWARCOWY.PL w, którym jest nam bardzo miło Państwa powitać.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w opisach  wyczerpujące informacje dotyczące szukanych produktów, a gdyby Państwo potrzebowali konsultacji technicznych i pomocy w doborze odpowiedniego towaru prosimy o kontakt tel: 602128433 lub e-mail: biuro@retrans.com.pl bardzo chętnie wyjaśnimy wszelkie niejasności i doradzimy, który towar będzie najbardziej odpowiedni.

Zapraszamy i życzymy miłych zakupów.

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2018 życzymy Państwu Zdrowia, Spokoju i Radości na nadchodzące Święta i cały 2018 rok.

Z poważaniem

Wojciech Tomczuk

 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl